Turkcell Superonline fiber ağını D-Smart Net’e açtı

D-Smart Net, Turkcell Superonline altyapı konusunda işbirliğine yaptı. İşbirliği ile D-Smart Net, Turkcell Superonline fiber ağına da erişim sağlamış ve müşterilerine sunmuş olacak.

D-Smart’ın CEO’su Ali Güven, bugüne kadar Türk Telekom altyapısını kullanarak abonelerine Fiber İnternet hizmeti sunduklarını ve yaptıkları bu yeni anlaşma ile artık Superonline fiber altyapısını da kullanmaya başladıklarını belirtti.

İki yılı aşkın süredir tek çatı altında ve tek faturada dijital televizyon yayıncılığı ve İnternet hizmetini abonelerine sunan Güven, Turkcell Superonline ile yaptıkları altyapı işbirliğini internet hizmetlerini geliştirme yatırımlarının bir parçası olarak değerlendirdiklerini aktardı.

Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan ise, bugüne kadar 75 ile değen 32 bin kilometrelik bir fiber ağ oluşturduklarını belirterek yarattığımız değeri Türkiye pazarındaki diğer oyuncularla paylaşarak pazarı daha da genişletiyoruz. Üstelik işbirliğimiz altyapı paylaşımıyla kalmıyor. Müşterilerimiz Turkcell Superonline fiber hizmeti ile D-Smart TV ürünlerinden tek bir pakette ve tek fatura karşılığında yararlanma fırsatına da kavuşuyor” diye konuştu.

Yapılan anlaşma kapsamında, 12 ilde abonelerine Turkcell Superonline altyapısı ile de Fiber İnternet hizmeti sunacak olan D-Smart Net, 15 Mart 2014 tarihine kadar geçerli olacak cazip bir kampanya da başlattı.

Kampanyadan yararlananlar, Turkcell Superonline altyapısından Fiber İnternet ve HD D-Smart keyfini, sadece 59 TL’ye ve tek fatura kolaylığı ile yaşarken, ilk 3 ay boyunca Sinema ve Spor kanalları paketi hediyesi de kazanma şansı yakalayacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir