Turkcell’den ücretsiz pazarlama eğitimi

Turkcell’in hayata geçirdiği Turkcell Dijital Akademi, kullanıcılarına ücretsiz olarak “Pazarlama Sertifika Programı” sunuyor. Turkcell’den yapılan açıklamaya göre, eğitimde fırsat eşitliği ilkesiyle faaliyetlerini yürüten Turkcell Dijital Akademi, online derslerine, Turkcell Dijital Akademi platformunda en çok aranan eğitim olan “Pazarlama Sertifika Programı”nı ekledi. Pazarlama eğitimleri ücretsiz ve herkese açık olarak sunuluyor.

Dersler, Arzum Elektrikli Ev Aletleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölgesi Başkanı Galya Frayman Molinas, Big Chef’s Kurucu Ortak ve Üst Yöneticisi Gamze Cizreli, Yıldız Holding Pazarlama Genel Müdürü Başak Kluznick gibi sektörün önde gelen isimlerinin yer aldığı 53 yöneticiden oluşan bir kadro tarafından veriliyor.

Araştırma, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Doğrudan Pazarlama, Halkla İlişkiler, İnteraktif Pazarlama, Marka Yönetimi, Medya Planlama, Patent ve Reklam ana başlıklarından oluşan program içeriğinde toplam 75 eğitim yer alıyor. Birçok yönüyle pazarlama konusunun ele alındığı bu 75 eğitimi tamamlayan herkese “Turkcell Dijital Akademi-Pazarlama Sertifika Programı” belgesi veriliyor.

Marka/pazarlama programı ve konferanslarındaki konuşmacılar, Turkcell Dijital Akademi’nin “Pazarlama Sertifika Programı” sayesinde ücretsiz olarak herkes tarafından izlenebiliyor.

“Eğitim programında çok değerli bir içerik yer alıyor”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Dijital Akademi’den Sorumlu Grup Başkanı Banu İşçi Sezen, Türkiye’nin her geçen gün artan pazar olanaklarına sahip olduğunu belirterek, gerek Türkiye’deki gerekse uluslararası pazarlama alanındaki istikrarlı büyüme ve rekabet ile bu sektörde çalışacak nitelikli, uzman personele daha fazla ihtiyaç duyulduğunu dile getirdi. Sezen, şunları kaydetti:

“Artık bir eğitim kurumuna dönüşen Turkcell Dijital Akademi’de en çok aranan programlara baktığımızda ilk sırada pazarlamanın yer aldığını gördük. Kendini pazarlama alanında geliştirmek arzusunda olanlar için hazırladığımız Pazarlama Sertifika Programı ile şirketlere de alanında uzmanlaşmış kişilerle çalışma imkanı vermeyi amaçlıyoruz. En büyük amacımız ise pazarlama sektöründeki nitelikli insan kaynağını daha üst seviyelere taşıyıp hem insanımıza hem de ülkemize fayda sağlayabilmek”

İlginizi çekebilir:  Almanya'da başbakanlığa siber saldırı

“Turkcell Dijital Akademi içerisinde herkese açık ve ücretsiz olarak sunduğumuz Pazarlama Sertifika Programı’nda, Türkiye’de pazarlama denince akla ilk gelen duayen isimlerin ders konularını kendi tecrübeleri ile harmanlayarak anlattıkları çok değerli bir içerik yer alıyor” diyen Sezen şunlara dikkati çekti:

“Her biri alanında uzman ve iyi birer konuşmacı olan yöneticiler, konuları kendine özgü üsluplarıyla anlattığı için videolar katılımcılar tarafından zevkle takip ediliyor. Pazarlamanın her yönüyle ele alındığı dersleri tamamlayanlar iş ve kariyer yaşamlarında kendileri için çok değerli bir sertifikanın da sahibi oluyor.Turkcell Dijital Akademi ile bir yenisine daha imza attığımız bu eğitim programının, pazarlama alanında çalışan ya da çalışmak isteyen herkese örnek ve faydalı olmasını diliyoruz.”

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir