Türkiye’nin ilk online bilgi marketi

Türkiye’nin köklü firmalarından İnterpromedya, yenilenme sürecine devam ediyor.

Sektördeki 25.yılını kutlayan firma, organizasyon ve medya dışında e-ticaret sektörüne de el attı. İnterpromedya bünyesinde bulunan başta BThaber , Bilişim 500 ve ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi gibi markaların, ürün ve kampanyalarının yer aldığı e-ticaret sitesi geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başladı.

Site üzerinden, Türkiye’nin en köklü bilgi teknolojileri gazetesi BThaber’e abone olmak mümkün. Ayrıca İnterpromedya tarafından her yıl Türkiye’de bilişimin kalkınmasını sağlayan ve cirolarına göre sıralanan ilk 500 teknoloji firmasının yer aldığı Bilişim 500 yayınıda e-ticaret platformunda satışa sunuldu.

BThaber’e üye olmak isteyen firmalar 6 aylık ve 1 yıllık iki seçenekten faydalanabiliyor. ipmmagaza.com web adresi üzerinden hizmet veren e-ticaret platformunda satışa çıkarılan ürünler arasında Bilişim 500’ün şirketlerinin ve bilgilerinin yer aldığı tanıtım CD’si aynı zamanda sadece online satış ile alışveriş yapan firma ve kişilere özel kampanyalar da bulunuyor.

İnterpromedya Genel Müdürü Murat Göçe’nin görevi devralmasıyla birlikte 25 yıllık firma birçok konuda ilklere imza atan değişiklikler yapmaya başladı.

Sosyal medyada içerik yönetiminden yeni nesil dikey ve teknoloji etkinliklerine kadar, yapısını yenileyen İnterpromedya ’nın son projesi e-ticaret sektörüne farklı bir bakış açısı getiriyor.

İnterpromedya’nın imzasını attığı organizasyonların biletleri de site üzerinden satılacak.

Özel zirveler ve organizasyonlarda Türkiye’nin dört bir yanındaki katılımcılar, e-ticaret kolaylığıyla biletlerine ulaşabilecek. İnterpromedya özel kampanyalarla e-ticaret platformu üzerinden etkinlik bileti ve ürünler de satacak.

Bu özel e-satış platformuna ipmmagaza.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir