Türksat Kablo Platformu’ndan 7 kampanya birden

Türkiye’nin tek kablo operatörü olan Türksat A.Ş., yaz dönemine 7 yeni kampanya ile giriyor.

Uydunet + Teledünya 55 TL Kampanyası

Kampanya kapsamında aboneler, 25 Mbps’ye kadar (75 GB AKN) Eko Sınırsız Uydunet tarifesine, Teledünya Temel Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacak. Abonelerden Kablo TV kurulum, Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacak. Taahhüt süresi boyunca 25 Mbps’ye kadar 75 GB AKN EkoSınırsız Uydunet + Temel Paket Teledünya + Kablo TV tarifesi, ilk 3 ay ücretsiz, kalan 21 ay 49 TL/ay olarak uygulanacak. İlk ay Altın Sinema Paketi ve Teledünya Üst Paket şifresiz olarak verilecek. 01 Temmuz 2014 tarihinde başlayacak kampanya 30 Eylül 2014 tarihinde sona erecek. Kampanya kapsamında talep eden müşterilerimize (175 TL) değerindeki Kablosuz Modem (3 TL*24 ay= 72 TL) ve (210 TL) değerindeki HD Kutu (3 TL*24 ay= 72 TL) indirimli olarak sunulacak. Kampanyada abonelerden 24 ay süre boyunca aboneliklerini sürdürmelerine ilişkin taahhütname alınacak.

Uydunet + Teledünya 39-59 TL Kampanyası

Kampanya kapsamında aboneler, 25 Mbps’ye kadar (75 GB AKN) Eko Sınırsız Uydunet tarifesine, Teledünya Temel Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacak. Abonelerden Kablo TV kurulum, Uydunet ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacak. Taahhüt süresi boyunca 25 Mbps’ye kadar 75 GB AKN EkoSınırsız Uydunet + Temel Paket Teledünya + Kablo TV tarifesi, ilk 12 ay 33 TL/ay, ikinci 12 ay ise 53TL/ay olarak uygulanacak. İlk ay Altın Sinema Paketi ve Teledünya Üst Paket şifresiz olarak verilecek. Kampanya, 03 Temmuz – 30 Eylül 2014 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya kapsamında talep eden müşterilerimize (175 TL) değerindeki Kablosuz Modem (3 TL*24 ay= 72 TL) ve (210 TL) değerindeki HD Kutu (3 TL*24 ay= 72 TL) indirimli olarak sunulacak. Kampanyada abonelerden 24 ay süre boyunca aboneliklerini sürdürmelerine ilişkin taahhütname alınacak.

Uydunet 39-49 TL (Ktv Bedava) Kampanyası

Kampanya kapsamında aboneler, 10 Mbps’ye kadar (75 GB AKN) Eko Sınırsız Uydunet tarifesine veya 25 Mbps’ye kadar (50 GB AKN) Eko Sınırsız Uydunet tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacak. Kablo TV kurulum, Uydunet aktivasyon ücretleri alınmayacak. Taahhüt süresi boyunca 10 Mbps’ye kadar 75 GB AKN EkoSınırsız Uydunet + Kablo TV tarifesi veya 25 Mbps’ye kadar 50 GB AKN EkoSınırsız Uydunet + Kablo TV tarifesi ilk 12 ay 36 TL/ay, ikinci 12 ay 46 TL/ay olarak uygulanacak. Kampanya kapsamında Kablo TV ücretsiz olarak sunulacak. 15 Temmuz 2014 tarihinde başlayacak kampanya 30 Eylül 2014 tarihinde sona erecek. Kampanya kapsamında talep eden müşterilerimize (175 TL) değerindeki Kablosuz Modem (3 TL*24 ay= 72 TL) indirimli olarak sunulacak. Kampanyada abonelerden 24 ay süre boyunca aboneliklerini sürdürmelerine ilişkin taahhütname alınacak.

Uydunet Alana Kablo TV Bedava Kampanyası

Kampanya kapsamında aboneler, istedikleri Uydunet tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacak. Kablo TV kurulum ve Uydunet aktivasyon ücretleri alınmayacak. Kampanya kapsamında Kablo TV ücretsiz olarak sunulacak. Kampanya 15 Temmuz – 30 Eylül 2014 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya kapsamında talep eden müşterilerimize (175 TL) değerindeki Kablosuz Modem (3 TL*24 ay= 72 TL) indirimli olarak sunulacak. Kampanyada abonelerden 24 ay süre boyunca aboneliklerini sürdürmelerine ilişkin taahhütname alınacak.

Herkes İçin Teledünya HD Üst Paket Kampanyası

Kampanya kapsamında aboneler, Teledünya Üst Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacak. Kablo TV kurulum ve Teledünya aktivasyon ücretleri alınmayacak. Taahhüt süresi boyunca Üst Paket Teledünya + Kablo TV tarifesi 19,5 TL/ay olarak uygulanacak. Kampanya kapsamında 210 TL değerindeki “HD set top box” ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca ilk ay müşterilere Altın Sinema Paketi ücretsiz olarak sunulacak. 01 Temmuz 2014 tarihinde başlayacak kampanya 30 Eylül 2014 tarihinde sona erecek. Kampanyada abonelerden 24 ay süre boyunca aboneliklerini sürdürmelerine ilişkin taahhütname alınacak.

Teledünya Üst Paket İlk 3 Ay Temel Paket Fiyatına Kampanyası

Kampanya kapsamında aboneler, Teledünya Üst Paket tarifesine ve Kablo TV’ye abone olacak. İlk ay Altın Sinema Paketi ücretsiz olarak sunulacak. Teledünya aktivasyon ücreti alınmayacak. Taahhüt süresi boyunca (ilk 3 ay sonrası) Teledünya Üst Paket + Kablo TV tarifesi 19,5 TL/ay olarak uygulanacak. Talep eden abonelerimize peşin 72 TL bedelle veya 12 ay taksitle 72 TL değerindeki (6 TL x 12 ay= 72 TL) indirimli “HD set top box” kutu satışı yapılacak. 01 Temmuz 2014 tarihinde başlayacak kampanya 30 Eylül 2014 tarihinde sona erecek. Kampanyada abonelerden 12 ay süre boyunca aboneliklerini sürdürmelerine ilişkin taahhütname alınacak.

e-Faturaya Geçiş Kampanyası

Kampanya kapsamında aboneler, e-posta ve cep telefonu bilgisini güncelleyerek, e-faturaya abone olacak. Kablo TV, Teledünya ve Uydunet hizmetlerinin her biri için bir defaya mahsus 1 TL indirim uygulanacak; 1 ay Altın Sinema Paketi ücretsiz sunulacak. Kampanya, 15 Temmuz – 30 Eylül 2014 tarihleri arasında geçerli olacak. Söz konusu kampanya için abonelerden taahhüt istenmeyecek.

Devam Eden Kampanyalar

Türksat’ın kablo platformu üzerinden Teledünya ve Uydunet markalarıyla sunduğu hizmetlere ilişkin olarak “Her Eve Uydunet”, “Konuşturan Modem Bizden” ve “Herkes İçin Teledünya HD Temel Paket”” kampanyaları devam edecek. Kampanyalarla ilgili ayrıntılı bilgiye 444 0 126 ve 126 no’lu çağrı merkezimizden ve http://turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalar ve http://turksatkablo.com.tr/TV-Kampanyalar web adresinden ulaşılabilir.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir