Vodafone SüperNet’te ilk ay ev interneti hediye

Vodafone, “Okula Dönüş” kampanyası ile Vodafone SüperNet’e gelen herkese ilk ay ev interneti faturalarını hediye olarak sunuyor. Şirket açıklamasına göre, Vodafone, 1,5 yıl önce başlattığı “Evlerde Dijital Dönüşüm” seferberliğine yeni hizmet ve kampanyalarla devam ediyor. Bu kapsamda, “Okula Dönüş” kampanyası ile Vodafone SüperNet’e gelenlere ilk ay ev interneti faturası hediye olarak sunuluyor. Kampanyayla tarifeye ek 5,90 TL’ye ve 24 aylık taksitlerle tablet sahibi olma fırsatı da sağlanıyor.

Vodafone, 56,90 TL’den başlayan fiyatlarla limitsiz ev interneti sunan Anahtar Teslim Tarifeler’de geçerli olan Okula Dönüş kampanyası ile internetsiz ev kalmamasını hedefliyor.

Vodafone SüperNet’in ev internetini modem ile beraber alan abonelerine sunduğu Anahtar Teslim Kurulum hizmetiyle, Türkiye’nin 81 ilinden Vodafone SüperNet’e başvuru yapan herkes ücret ödemeden ve teknik ekibe ihtiyaç duymadan kurulum sürecini tamamlayabiliyor. Okula Dönüş kampanyasından, 31 Ekim 2016 tarihine kadar başvuran herkes yararlanabiliyor.

“Aileler internet kurulum sürecini en hızlı şekilde tamamlayacak”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları kaydetti:

“Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonumuzla sadece mobil değil ev kullanıcılarımızın da hayatını kolaylaştıran çözümler sunmaya devam ediyoruz. Vodafone olarak, mobil ve sabit iletişim hizmetlerini tek çatıdan sunan bir genişbant telekomünikasyon şirketi olmayı hedefliyoruz. Bu yıl öğrencileri ve ailelerini saran okula dönüş heyecanına biz de ortak olmak istiyoruz. Öğrencilerin okula dönüş dönemiyle birlikte ailelerin masraflarının arttığını biliyoruz. Buradan hareketle hayata geçirdiğimiz Okula Dönüş kampanyası ile Vodafone SüperNet Anahtar Teslim Tarifeler’e gelen herkese ilk ay ev interneti faturalarını hediye ediyoruz.

Anahtar Teslim Tarifeler ile her evin ihtiyacına uygun ev internetini 56,90 TL’den başlayan fiyatlarla limitsiz olarak sunuyoruz. Bunun dışında kullanıcılara ev internetlerine ek olarak okula dönüş döneminde ayda 5,90TL’ye ve 24 aylık taksitlerle tablet sahibi olma fırsatı sunuyoruz. Takibinde ise Anahtar Teslim Kurulum hizmeti ile interneti evlere ücretsiz olarak bağlıyoruz. Böylece aileler, hem uzun bir zaman alan internet kurulum sürecini en hızlı şekilde tamamlayacak, hem de bir ay boyunca bedava internetin keyfini çıkaracaklar. Vodafone olarak, abonelerimizin her an her yerde dijital dünyaya kesintisiz ve yüksek hızla bağlanabilmelerini sağlarken müşteri odaklı yaklaşımımızla herkese hitap eden avantajlı teklif ve kampanyalar sunmaya devam edeceğiz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir