Vodafone’dan ev internetinde kampanya

Dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, ev internetini yenilemek ya da evine internet bağlatmak isteyenler için yeni bir kampanya başlattı. “Vodafone SüperNet Bahar Kampanyası” ile abonelere ilk 6 ay boyunca günde sadece 1 TL’ye sınırsız ev interneti sunuluyor. Vodafone SüperNet aboneleri, kampanya kapsamında 100 Mbps’ye kadar hız ve 200 GB’ye kadar internet imkânlarından faydalanabiliyor.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ev interneti kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Yeni “Vodafone SüperNet Bahar Kampanyası” ile “Vodafone SüperNet Ev İnterneti” alanlara, ilkbahardan sonbahara kadar olan ilk 6 aylık süreçte günde sadece 1 TL’ye sınırsız ev interneti sunuluyor. Buna göre aboneler, ilk 6 ay boyunca ayda 29,90 TL’den, sonraki 18 ay için ise ayda 59,90 TL’den başlayan fiyatlarla evine internet bağlatabiliyor. Vodafone SüperNet aboneleri, kampanya kapsamında 100 Mbps’ye kadar hız ve 200 GB’ye kadar internet imkânlarından faydalanabiliyor. Kampanyadaki tüm tarifeler 24 ay taahhütle sunuluyor.

Engin Aksoy: “Evleri dijitalleştirmeye devam ediyoruz”

Dijitalleşme vizyonuyla ev interneti kampanyalarını sürekli geliştirdiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, müşterilerimizin her an her yerde dijital dünyaya kesintisiz ve yüksek hızla bağlanabilmesini hedefliyoruz. Bu doğrultuda, ev internetini yenilemek ya da evine internet bağlatmak isteyen abonelerimiz için de tekliflerimizi sürekli geliştiriyoruz. Evlerin yenilendiği bahar aylarında internetsiz ev kalmasın diyerek başlattığımız yeni ‘Vodafone SüperNet Bahar Kampanyası’ ile abonelerimize ilk 6 ay boyunca günde sadece 1 TL’ye sınırsız ev internetine sahip olma imkânı veriyoruz. Vodafone olarak, SüperNet abonelerimize avantajlı ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

Kurulum ve aktivasyon ücreti alınmıyor

“Vodafone SüperNet Bahar Kampanyası” kapsamında, hız ve kotada en optimum içeriği arayanlara “Eko Aile”, uygun fiyata daha hızlı bir ev interneti arayan ve evde birden çok kişi olan ailelere “Çekirdek Aile”, fiber hız ve yüksek kotayla evden oyun, film, dizi keyfi arayanlara “Genç Aile”, “ilk evimde her şeyim maksimum olsun” diyenlere “Genç Profesyonel” ve “ev internetimde her şey içinde olsun, maksimum deneyimi yaşayayım” diyenlere “Dijital Aile” tarifeleri sunuluyor. Bununla birlikte, kablosuz modemi Vodafone Net’ten alan abonelere kurulum servisi ücretsiz sağlanıyor. Aktivasyon ücreti alınmıyor. Kampanyadan bireysel yeni Vodafone SüperNet aboneleri faydalanabiliyor.

Vodafone’un Nisan sonuna kadar geçerli olacak yeni kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin Vodafone mağazalarını ziyaret etmeleri ya da 0850 542 0 542 no’lu telefonu aramaları yeterli oluyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir