Vodafone’lu dijital esnafın Wi-Fi’ı her an cebinde

Esnaf abonelerine kazandıran fırsatlar sunmaya devam eden Vodafone, piyasada bir ilke imza atarak iki hizmetini birleştirdi ve esnafa, gittiği her yere dükkan internetini de cebinde götürebilme imkanı sağladı. Buna göre esnaflar, Dijital Dükkan Paketi ile iş yerlerindeki Wi-Fi’larının her ay 20 GB’ını, cep telefonlarında kullanabilecek.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vodafone, ekonominin can damarlarından olan esnaflara hayatlarını kolaylaştıracak fırsatlar sunmaya devam ediyor. İşlerini her yerde kesintisiz yürütebilmeleri amacıyla esnaflara yönelik “Dijital Dükkan Paketi” sunan Vodafone, bu paketle dükkan Wi-Fi’larını her an ceplerinde taşıyabilmelerine imkan veriyor.

“Dijital Dükkan Paketi esnafın tüm ihtiyaçlarını bir arada karşılıyor”

Türkiye’deki işletmelerin telekomünikasyon ihtiyaçlarına yönelik uçtan uca çözümler geliştirerek uygulamaya aldıklarını vurgulayan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, “Dükkan Wi-Fi’ını cepte taşımaya imkan veren yeni inovatif paketlerimizle, piyasada bir ilki daha gerçekleştirdik. Dijital Dükkan Paketimiz ile esnaflar artık iş yerlerinde rahatça kullandıkları internetlerinin keyfini ceplerinde de sürebilecekler.

Pazarda sabit ve mobil tarifeleri bir araya getiren ürünler bir süredir mevcut ancak bu tekliflerde müşteriler, belirli bir sabit ve mobil tarife ile sınırlandırılıyor. Müşteriye sağlanan fayda da bu nedenle sınırlı kalıyor. Biz ise yeni dönemde müşterilerimize en iyi paketi sunabilmek amacıyla oluşturduğumuz Dijital Dükkan Paketi ile, esnafımızın tüm ihtiyaçlarını bir arada karşılamayı hedefliyoruz ve bu kapsamda 100 Mbps kadar maksimum hızda sınırsız internetin yanı sıra aylık 20 GB Wi-Fi interneti ceplerine yükleyebilmelerini sağlıyoruz” dedi.

Dijital Dükkan Paketi ile müşteriler, dükkan internetlerinin haftada 1 gün 5 GB’ını, aylık ise toplamda 20 GB’ını ceplerinden kullanabilecek. Kampanyaya katılmak isteyenler ekstra ücret ödemeden, kendilerine verilen modemlerde bulunan QR kodu okutabilir, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ya da SMS atarak kampanyaya dahil olabilirler.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir