X-Trade Brokers, Google Apps’i seçti

Dünyanın bir numaralı arama motoru Google, Avrupa’nın En İyi Aracı Kurumu ödülüne sahip XTB ile gerçekleştirdikleri ortaklığı, resmi blog sayfasında, “X-Trade Brokers, Google Apps’e Yatırım Yapıyor” başlığı ile duyurdu.

Yapılan duyuruda, XTB’nin 2002 yılından bu yana Avrupa’nın birçok ülkesinde faaliyet gösteren ve finansal yatırım alanında uzmanlaşmış bir kurum olduğundan bahsedilirken, şirketin CEO’su Jakub Zablocki’nin sözlerine yer verildi.

Zablocki, “XTB’de öncelikli hedefimiz, müşterilerimizin verdikleri finansal kararlarda ihtiyaç duydukları bilgiyi onlara sağlamaktır. Birçok endüstride olduğu gibi, bizim alanımızda da teknoloji büyük bir rol oynuyor. Kurum olarak müşterilerimize, üst düzey teknolojiyi içerisinde barındıran ürünler sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Müşterilerimizin talebi de bu yönde ve bizler onların bu teknolojiden daha fazlasını hak ettiklerini düşünüyoruz. Bu yüzden işimizi Google’a yatırım yaparak Google Apps aracılığı ile daha da ileri götürmeye karar verdik.” dedi.

Zablocki, “Google’ı tercih ettik çünkü mevcut kullandığımız sistemin aksine Google Apps ile çalışanlarımız istedikleri bilgiye her an ve her yerden, anında ulaşabilecek. Google Sites ve Google Drive uygulamaları ile müşterilerimize en etkin şekilde hizmet vermek için daha ayırcalıklı teknolojiler kullanılacak. Oldukça sıkı denetim altında olan bir piyasada olmamız ve son derece önemli verileri sistemlerimizde barındırıyor olmamız nedeniyle Google ile güçlerimizi birleştirmenin bize ve müşterilerimize sayısız yararı olacağından eminiz” şeklinde konuştu.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir