Yandex, kurumsal e-posta servisi başlattı

Sınırsız e-posta kapasitesi ve yüksek boyutta ileti gönderimi sağlayan Yandex.Mail altyapısı, 1000 adet e-posta adresine kadar ücretsiz olarak alan adı sahibi kişi ve kurumların hizmetine sunuldu.

Bugünden itibaren alan adı sahibi tüm kişi ve kurumlar kendi alan adlarını kullanarak 1000 adete kadar kurumsal e-posta hesabını Yandex.Mail altyapısını kullanarak ücretsiz ve zahmetsizce kullanabilecek. Özellikle sınırsız e-posta kapasitesi ve büyük boyutta ileti gönderebilme özelliğiyle çok ilgi gören Yandex.Mail’i kendi alan adlarıyla kullanmaya karar veren kişi ve kurumlar, e-postaların barındırılması ve sunucuların bakımı gibi masraflardan tamamen kurtulacak.

Yandex.Mail’in sunduğu diğer avantajlar arasında aşağıdakiler sıralanabilir:

  • Hızlı ve kullanıcı dostu arayüz
  • Tüm yazışmaları istenmeyen e-posta, virüsler ve yetkisiz girişlere karşı etkili bir şekilde koruyan güvenli veri depolama sistemi
  • Otomatik olarak yeni adresler ekleme ve ipucu verme işlevlerine sahip adres defteri
  • İnternet bağlantısına sahip her yerden ve mobil cihazlardan her an erişim
  • HTTPS uzantısı ve SSL güvenlik protokolü desteği
  • POP3 ve IMAP istemcileri desteği

Kendi alan adı uzantılarıyla Yandex.Mail kullanmak isteyenler, varolan e-posta hesaplarını ve içindeki yazışmaları Yandex.Mail’e kolayca nakledebilecek ve kendi web sitelerine yeni kullanıcılar için e-posta kutuları kurma fonksiyonunu ekleyebilecekler.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir