2015’te müzikseverler TTNET Müzik’te buluştu

Türk Telekom Grubu’nun dijital müzik platformu TTNET Müzik, repertuvarındaki 3 milyona yakın yerli ve yabancı şarkıyla, 2015 yılında da müzikseverlerin tercihi oldu.

Türk Telekom Grubu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, TTNET Müzik’te en çok “Popüler Şarkılar”, “Yabancı Pop” ve “Haftanın En Yenileri” listeleri dinlendi. En çok tercih edilen müzik türü ise sırasıyla; pop, rock ve arabesk oldu.

2015 yılında TTNET Müzik’te, yılın en çok dinlenen şarkıları şöyle sıralandı: “Gülşen – Bangır Bangır, Demet Akalın – Ders Olsun, Yalın – Bir Bahar Akşamı, Buray – İstersen, Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası – İncir, Ferhat Göçer – Yıllarım Bitti, Merve Özbey – Yaş Hikayesi, Berkay – Benim Hikayem, Edis – Benim Ol.”

TTNET Müzik aboneleri, 2015’te en çok Demet Akalın, Gülşen, Buray, Gülben Ergen, İrem Derici, Ayşe Hatun Önal & Onur, Mustafa Ceceli, Yalın, Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası, Göksel, Hande Yener’den şarkı dinlemeyi tercih etti. “En Çok Dinlenenler” listesinde en uzun süre 1 numarada kalan sanatçılardan, 51 gün zirvede kalmayı başaranlar oldu.

Müzikseverler, 2015’te ünlü sanatçıların video kliplerini de severek izledi. Göksel’in Sen Orda Yoksun, Murat Dalkılıç’ın Yani, Model’in Sen Ona Aşıksın (Kabullenme), Teoman’ın N’apim Tabiatım Böyle ve Bengü’nün Feveran şarkılarına çektiği klipler, 2015’te TTNET Müzik’in en çok izlenen video klipleri oldu.

TTNET Müzik, 2015’te pek çok yeni albümü ve single’ı da ilk kez aboneleri ile buluşturarak, müzikseverlere ayrıcalıklı bir deneyim yaşattı. Aralarında Berkay – Benim Hikayem, Funda Arar – Bağışla, Gökhan Tepe – Sonsuza Kadar, Ajda Pekkan – Yakarım Canını, İnna – Bop Bop, İrem Derici – Aşk Eşittir Biz, Göksel – Sen Orda Yoksun, Snoop – Dogg Bush, Imany – Sous Les Jupes Des Filles ve Gülşen’in Bangır Bangır parçasının da yer aldığı 120 albüm ve single, ilk kez TTNET Müzik dinleyicileri ile buluştu.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir