EMC Türkiye’ye yeni Kurumsal Pazarlama Müdürü

Veri depolama, veri koruma ve büyük veri konularında dünyanın önemli teknoloji şirketlerinden olan EMC’nin Türkiye Kurumsal Pazarlama Müdürlüğüne Sibel Esenalp getirildi.

2002 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitiren Esenalp, 2008 yılında Chicago Depaul Üniversitesi’nde CRM alanında Master yaptı. Profesyonel yaşamına da aynı dönemde Hewlett-Packard’da start veren Esenalp, 2001 – 2005 yılları arasında farklı görevler alarak son olarak Pazarlama Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi.

Sibel Esenalp 2008 – 2009 yılları arasında, Chicago BitterSweet Consulting firmasında Danışman olarak görev aldı. Esenalp, Ocak 2010 – Mart 2014 tarihleri arasında, Hewlett-Packard EMEA – Türkiye bölgesinde, “Ülke Pazarlama Müdürlüğü”, “EMEA Baskı ve Kişisel Sistemler (PPS) Pazarlama Müdürlüğü”, “EMEA Baskı ve Kişisel Sistemler Kapalı Devre Satış ve Pazarlama Program Müdürü” pozisyonlarında görevini sürdürdü.

Mart 2014’te EMC Türkiye’ye katılan Esenalp, “Kurumsal Pazarlama Müdürü” olarak görevine devam ediyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir