Emirates’in Apple Watch uygulaması hazır

Emirates Havayolu, küresel çapta müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermek amacıyla Apple Watch ile uyumlu uygulamasını duyurdu. Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’nde Apple Watch uygulamasına sahip ilk havayolu olan Emirates, bu hizmetini 24 Nisan 2015 tarihinden itibaren kullanıma sunacak.

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Emirates Dijital, Kıdemli Başkan Yardımcısı Alex Knigge, “Bugünün dünyasında mobil teknoloji, yolcularımızın seyahat deneyiminde giderek daha önemli bir rol oynuyor. Apple Watch uygulaması bize, yolcuların seyahatleriyle ilgili gerçek zamanlı bilgi sağlayarak onlara daha kişisel düzeyde bağlanmamız için imkan verecek. Ekibimiz, Apple Watch Emirates uygulamasını modern gezginleri de düşünerek basit bir şekilde bilgi erişimi sunan giyilebilir teknoloji ürünü olarak geliştirdi” dedi.

Apple Watch Emirates uygulaması yine Emirates iPhone uygulamasının uzantısı olarak anlık uçuş durum güncellemeleri gibi dinamik ve belirli verileri yolcularla paylaşan bir yol arkadaşı şeklinde tasarlandı.

Kullanıcılar, Apple Watch ve iPhonelarına yükledikleri Emirates uygulaması ile; yaklaşan gezilerini gözden geçirme, gerçek zamanlı uçuş bilgilerine, terminal, kapı numarası, uçuş durumu ve bagaj ayrıntılarına erişebilme imkanına sahip olacak. Apple Passbook uygulamasıyla da uyumlu olan Emirates Apple Watch uygulaması ilk aşamada İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerinde sunulacak.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Citrix ve Google Chromebook için birlikte çalışıyor

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir