eSIM

eSIM ile 200’den fazla ülkede kesintisiz internet deneyimi

Seyahat ederken karşılaşılan en büyük zorluklardan biri, güvenilir ve kesintisiz internet erişimi sağlamak oluyor. Farklı ülkelerde farklı SIM kartlar kullanma gerekliliği, yüksek roaming ücretleri ve yerel bağlantı sorunları, gezginler için büyük bir engel oluşturuyor.

Bu zorlukları aşmak için geliştirilen Pocket eSIM, seyahat edenlerin her an bağlantıda kalmasını sağlayarak modern dünyada iletişim ihtiyaçlarını karşılamada inovatif bir çözüm sunuyor. 200’den fazla ülkede hizmet veren Pocket eSIM, kullanıcıların kolayca veri planı satın alarak sorunsuz bir internet deneyimi yaşamalarına olanak tanıyor.

SIM kart değişimine gerek yok

Donanımlı altyapısı ve kullanıcı dostu arayüzü ile Pocket eSIM, seyahat edenler için kesintisiz internet erişimi sağlayan yenilikçi çözümler sunuyor. 2022 yılında Pocket WiFi Turkey markası ile yolculuğuna başlamış olan şirket, eSIM teknolojisi sayesinde kullanıcılarına dijital olarak kolayca etkinleştirilebilen internet bağlantısı imkanı tanıyor. Bu sayede, fiziksel SIM kart değişimine gerek kalmadan, seyahat edilen her ülkede uygun fiyatlı ve güvenilir internet bağlantısına hızlıca erişim sağlanıyor.

Pocket eSIM, müşteri deneyimi ve tecrübesiyle öne çıkıyor. Şirket, dünya çapında en önemli eSIM platform oyuncularından biri olmayı hedefliyor ve 2024 yılı için belirlediği büyüme planlarıyla sektördeki konumunu güçlendirmeyi amaçlıyor.

Seyahatlerde kesintisiz bağlantı

Kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmak istediklerini belirten Pocket eSIM Kurucusu ve Genel Müdürü Eymen Özkan, “Pocket eSIM hizmetimiz seyahat edenlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için yenilikçi çözümler sunuyor. Gelişmiş altyapımız sayesinde, dünyanın neresinde olursanız olun kesintisiz internet bağlantısı sağlayan eSIM teknolojisiyle kullanıcılarımızı her an çevrimiçi tutuyoruz. Seyahat edecek kullanıcılar, pocketesim.com veya mobil uygulamamız üzerinden gidecekleri ülkeyi ve veri planlarını seçerek kolayca bağlantı sağlayabiliyor. Amacımız, uygun fiyatlarımız ve üstün müşteri deneyimimizle sektörde fark yaratmak ve dünya çapında en önemli eSIM platformlarından biri olmak. Önümüzdeki dönemde yeni dil ve bölgeler, dakika paketleri ve numara hizmetleri gibi birçok yenilikle kullanıcılarımızın hayatını daha da kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Bu yolda özverili çabalarımızın karşılığını alarak ve her geçen gün daha da büyüyerek global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz” açıklamasında bulundu.

İlginizi çekebilir:  Otel tercihindeki kilit nokta, güçlü ve hızlı WiFi bağlantısı

Keenetic Hero DSL incelemesi | AC1300 Gigabit modem, router ve mesh

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir