Gülşen, TTNET Müzik listesinin zirvesinde

TTNET Müzik’te nisan ayında en çok dinlenen yerli şarkılar listesinin 1 numarasında, “Yatcaz Kalkcaz Ordayım” adlı şarkısıyla ünlü şarkıcı Gülşen yer aldı. Liste başı olan şarkısının yanı sıra Gülşen’in “Kardan Adam” ve  “Irgalamaz Beni” adlı diğer popüler parçaları da listede yer bulmayı başardı.

Listenin ikinci sırasında yeni albümü “Sade” ile müzik arenasına dönen Sertab Erener’in “İyileşiyorum” şarkısı bulunurken, üçüncü sıraya yerleşen isim ise “Budala” adlı parçası ile Gökhan Özen oldu.

TTNET Müzik’in en çok dinlenen yabancı şarkılar listesinin 1 numarası ise “INNdiA” adlı şarkısıyla dünyada olduğu gibi Türkiye’de de müzikseverlerin beğenisini kazanan Romanyalı şarkıcı Inna yer aldı.

İkinci sırada Black Eyed Peas grubundaki başarılı performanslarıyla tanınan ünlü hip-hop ve R&B şarkıcısı will.i.am, Britney Spears ile düet yaptığı “Scream & Shout” adlı şarkısıyla yer buldu.

Listeye damgasını vuran bir başka isim ise Rihanna oldu.  Aylardır listelerden düşmeyen hiti “Diamonds” ile üçüncü sırada bulunan Rihanna’nın, TTNET Müzik listesinde bu hit parçasının yanı sıra 4 farklı şarkısı daha yer alıyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Türk Telekom, 'Açık Taşıyıcı Şebeke' denemelerine başladı

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir