Hopi’den yeni eğitim döneminde kampanya

Boyner Grup tarafından hayata geçirilen Hopi, iPad’lerde yüzde 10, Macbook’larda ise yüzde 15 Paracık kazandırıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Hopi, öğretmen ve öğrencilere özel Apple kampanyasıyla yeni eğitim döneminde herkesi iPad ve Macbook sahibi yapıyor.

Hopi’nin Apple kampanyası kapsamında Bimeks’ten iPad ve Macbook alanlar Paracık sahibi oluyor. Öğretmen ve öğrenci kimliği gösterilerek yapılan alışverişlerde iPad alanlar değerinin yüzde 10’u, Macbook alanlar ise değerinin yüzde 15’i kadar Paracık kazanıyor.

iPad ve Macbook alışverişlerinde Paracık kazanan Hopi’li öğretmen ve öğrenciler, Bimeks’te Paracık’larını 2 kat değerli harcayabiliyor. 100 ile 299 lira arasındaki alışverişlerde 10 Paracık, 300 ile 599 lira arasındaki alışverişlerde 25 Paracık, 600 lira ve üzeri alışverişlerde ise 50 Paracık 2 kat değerli kullanılıyor.

Kampanya, 30 Eylül 2015’e kadar devam edecek. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için Hopi’ye bakılması ya da www.hopi.com.tr adresinin ziyaret edilmesi yeterli.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir