İnternette ticaret artık daha kolay

TTNET, Bilginet Bilişim Teknolojileri şirketi ile yaptığı işbirliğiyle yepyeni bir kampanya başlattı. TTNET’in avantajlı fiyatlarıyla sunulan “e-ticaret paketleri” ile çevrimiçi dükkan açan kullanıcılar, elde ettikleri rekabet avantajıyla pazarda daha hızlı büyüme avantajını yakalayabilecekler.

TTNET’liler, “KOBİ e-ticaret paketi”ni yıllık 775 dolar yerine 595 dolardan satın alabilecekler. Sadece TTNET müşterileri için tasarlanan “Eko e-ticaret” paketi ise yıllık 325 dolar fiyatla kullanıcılara ulaşacak. TTNET müşterileri yıllık paket ücretlerini Bilginet firmasına havale veya kredi kartı yolu ile ödeyebilecekler.

“KOBİ e-ticaret paketi” TTNET müşterilerine; B2C e-ticaret modülü, paket kurulumu, sistem kurulum eğitimi, çevrimiçi eğitim videoları, 1 adet .com/.net/.org. alan adı, standart sunucu barındırma, 30 GB./ay trafik, 1 GB. web alanı, en fazla 50 adet e-posta hesabı, 128 bit rapid SSL, aylık 7 adet ticket desteği, 1 adet sanal pos kurulum hizmeti, Pay Pal ödeme entegrasyonu, aktif/pasif 4000 adet ürün sergileme, içerik yönetimi, zoom modülü, tasarım esnekliği, gelişmiş SEO uyumluluğu, sınırsız ödeme tipi tanımlayabilme, gelişmiş rapor modülü, 250 TL değerinde Google Adwords kupon hediyesi, Markmost ve 1000 Euromessage gönderim hediyesi sunuyor.

“EKO e-ticaret paketi” ise TTNET müşterilerine; B2C e-ticaret modülü, paket kurulumu, sistem kurulum eğitimi, çevrimiçi eğitim videoları, 1 adet .com/.net/.org alan adı, standart sunucu barındırma, 7 GB./ay trafik, 250 MB. web alanı, 5 adet e-posta hesabı, 128 bit rapid SSL, aylık 3 adet ticket desteği, Pay Pal ödeme entegrasyonu, aktif/pasif 1000 adet ürün sergileme, içerik yönetimi, tasarım esnekliği, SEO uyumluluğu, rapor modülü, 250 TL değerinde Google Adwords kupon hediyesi ve Markmost sunuyor. Kampanya hakkında bilgi almak isteyenler www.ttnet.com.tr adresinden, ürün satın almak isteyenler ise http://www.ticaretimcoknet.com/ adresinden yararlanabilecekler.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  'Hırsız kedi'nin çaldıklarına Facebook yoluyla iade

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir