İş ilanlarını artık ‘beğen’ebileceksiniz

İnsan kaynakları sitesi Secretcv, sosyal medyada sıkça kullanılan “beğen” ikonunu sistemine dahil etti.

Secretcv.com’a üye olan ya da üye olmadan sadece iş ilanlarına göz atan adaylar artık beğendikleri, takip etmek istedikleri iş ilanlarını kalp ikonuyla beğenebilecekler.

Beğenmenin hemen akabinde de sosyal medyada paylaş seçenekleriyle, diledikleri mecrada iş ilanını paylaşabilecekler. Beğenme sayıları hem diğer adaylar hem de tüm firmalar tarafından görülebilecek.

Hatta ilanların kaç beğeni aldıkları, detaylı ilan arama sayfasında da takip edilebilecek. Her ilanın yanında artık kalp ikonuyla kaç beğeni aldıkları görülebilecek.

Böylece, sosyal medyadaki iletişim dilini insan kaynakları platformuna da uygulayacak olan Secretcv.com, ilk değişimi ilan beğenme sayılarıyla gerçekleştirmiş oldu.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir