Okula alışverişinde PayPal kullanın

Eylül ayının gelişi öğrenciler ve veliler için en yoğun dönemdir. Okula yeni başlayacak miniklerin endişeyle karışık heyecanı, daha büyük sınıfların uzun yaz döneminin ardından arkadaşlarına kavuşma mutluluğu, üniversite öğrencilerinin eve çıkma heyecanı ve velilerin alışveriş telaşı ‘Okula Dönüş’ döneminin koşuşturma içerisinde geçmesine sebep olur.

Bu uzun maratonda, çanta, ayakkabı, ders kitapları, defter, bilgisayar ve daha yüzlerce ürün arasından kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri seçmek çok da kolay olmuyor. Bunun için saatlerce alışveriş merkezlerinde dolaşmaya, mağaza mağaza gezmeye gerek kalmadan; güvenli, kolay, hızlı ve ödeme sistemlerinde dünya lideri PayPal’ın alışveriş uzmanı, tüm öğrencilerin ve ebeveynlerinin her türlü okul ihtiyacını karşılayabileceği internet sitelerini sizler için seçti.

‘MİNİ MİNİ BİRLER’DEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE

Her yaştan öğrencinin okul ihtiyacı birbirinden farklıdır. Mini mini birlerden, kanı kaynayan liselilere ve üniversiteli gençlerin ihtiyaçlarına kadar binlerce ürünü internette bulabilir, güvenli ve kolay bir ödeme sistemi olan PayPal’ı kullanarak, yorulmadan, markalar arasında kaybolmadan, fiyat ve kalite karşılaştırması yaparak oturduğunuz yerden dilediğiniz ürünü temin edebilirsiniz.

PAYPAL ALIŞVERİŞ UZMANINDAN TAVSİYELER

İşte PayPal alışveriş uzmanından, aradığınız her şeyi bulabileceğiniz her bütçeye uygun ürünler sunan alışveriş siteleri:

Elmasepeti.com: Elektronik ürünler ve aksesuarların sunulduğu sitedeki ürünler özellikle lise ve üniversite öğrencileri için… Cep telefonu, adaptörler, stylus kalemler, bilgisayarlar, güç ekipmanları, ekran koruyucu filmler, fotoğraf aksesuarları ve ev elektroniği… Gençlerin ihtiyaç duyacağı her şey birkaç tıkla bu siteden temin edilebiliyor.

Dr.com.tr: Sadece öğrencilerin değil 7’den 70’e herkesin kendine uygun bir şeyler bulabileceği sitede neredeyse yok, yok… Çocukları cezp edecek çıkartma kitapları, çizgi romanlar, eğitici kart oyunları, oyun hamurları ve daha niceleri bu sitede. Ayrıca termoslar, mataralar, çantalar, lise öğrencileri için yardımcı ders kitapları da bulunuyor.

Mydukkan.com: Özellikle konservatuar öğrencileri ve müziğe ilgi duyan gençler için bulunmaz bir site… Gitar ekipmanları, tuşlu, üflemeli, vurmalı tüm çalgılar, Türk müziği enstrümanları ayrıca ev tipi ve profesyonel ses sistemleri ile müzik albümleri bu siteden temin edilebiliyor.

Deftersepeti.com: Kalem setleri, defterler, delgeç ve zımba, yapışkanlı not kâğıtları, plastik evrak zarfları, klasörler… Kısaca her yaştan öğrencinin eğitim-öğretim yılı boyunca ihtiyaç duyacağı ne varsa bu siteden edinebilirsiniz. Her marka kırtasiye ürünü, her keseye uygun ödeme kolaylıklarıyla sunuluyor.

Yabancidilkitap.com: Yabancı dille eğitim gören her yaştan öğrencinin mutlaka incelemesi gereken sitede İngilizce, Almanca, Rusça İtalyaca, İspanyolca, Fransızca ders kitapları romanlar, sözlükler bulunuyor. Ayrıca TOEFL ve IELTS hazırlık kitapları, İngilizce beceri geliştirme kitapları da iade garantili olarak temin edilebiliyor.

Alsakokusak.com: Bu site kitap kurtları için… Çocuk kitaplarından bilişim elektronik dokümanlarına, edebiyat kitaplarından siyaset, sanat, tarih, İslam, felsefe, sosyoloji turizm yayınlarına kadar her konuda aradığınız her kitabı bulabileceğiniz site uygun ödeme seçenekleri de sunuyor. Kitap okurken gözlerinizin yorulmasını engelleyecek ‘kitap okuma lambaları’ da sitede bulabileceğiniz yardımcı ürünler arasında.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir