Sahibindencom, 40,5 milyon aktif kullanıcıya ulaştı

Sahibindencom, aylık 40,5 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaştı. Sahibindencom açıklamasına göre, toplam 10 kategoride, 5 milyonu aşkın aktif ilan ve on binlerce ürün çeşidinin yer aldığı sahibindencom, Google Analytics 2016 Mart ayı verilerine göre, Web’de 34,9 milyon tekil ziyaretçi, mobilde ise 5,6 milyon aktif kullanıcısı ile toplamda 40,5 milyon aylık aktif kullanıcı sayısına, 243 milyon ziyaret ve 7 milyar sayfa görüntülemesine ulaştı.

Sahibindencom, böylece geçen yılın aynı döneminde kırdığı kendi rekorunu da geliştirmiş oldu. Açıklamada görüşlerine yer verilen sahibindencom Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Boğaç Göncü, sahibindencom’un dünyanın dijitalleşmeye yeni başladığı, e-ticarette sadece birkaç markanın başarıyı yakaladığı bir zamanda kurulduğunu belirtti.

Dokunarak ve yakından bakarak satın alma alışkanlığının olduğu bir ülkede e-ticaret kültürünün gelişmesi adına önemli işler yaptıklarını, şeffaf ve güvenilir bir ticaret ortamı sağlayarak, tüketicilerle sağlam bir bağ kurduklarını ifade eden Göncü, şunları kaydetti:

“Bugün, inovasyon ve tasarımı ön plana aldığımız hizmetlerimiz ve müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklı anlayışımızla Türkiye’de dijital devrimin öncü markalarından biri olarak yolumuza devam ediyoruz. Trafik verilerimizle kendi rekorumuzu geliştirmemiz, gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmaların doğruluğu hakkında bizleri teyit ediyor, daha fazlasını başarmak için bizleri motive ediyor. Bundan sonra da kullanıcılarımız için her zaman hayatı kolaylaştırarak, emlak, vasıta konularındaki başarımızla birlikte kaliteli ve güvenli alışverişin de ilk adresi olmayı sürdüreceğiz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir