Mert Terzioğlu FINTEX Summit

Simon-Kucher Partners liderleri Bakü’deki FINTEX Summit’te konuşacak

16-17 Haziran tarihlerinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleştirilecek FINTEX Summit, bölgenin en önemli finans aktörlerinin buluşmasına sahne olacak. Global danışmanlık şirketi Simon-Kucher & Partners’ın üst düzey yöneticileri de zirvede vizyonlarını ve gelecek projeksiyonlarını katılımcılarla paylaşacak.

Yılın en önemli finansal etkinliklerinden biri olan FINTEX Summit 16-17 Haziran tarihlerinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleştirilecek. Azerbaycan Bankalar Birliği, Azerbaycan Fintech Derneği, Merkez Bankası, Dijital Kalkınma ve Ulaştırma Bakanlığı, Ekonomik Reformlar Analiz ve İletişim Merkezi tarafından desteklenen bu iki günlük etkinlik; finans sektörünün önde gelen CEO’larını ve uluslararası temsilcilerini, devlet kurumlarının yöneticilerini, akademisyenleri, finans ve bankacılık sektörüne yönelik ürün ve çözüm sağlayan lider şirketleri bir araya getirecek.

Finans ekosistemindeki yeni trendler masaya yatırılacak

Bankacılık ve Finans Ekosisteminde Yeni Trendler: Yenilikçi Çözümler, Fintech ve Güvenlik temasıyla hayata geçirilecek zirve, finansal teknolojiler, dijitalleşme, ödeme ekosisteminde yeni ve gelecek trendler alanında fikir ve deneyim alışveriş platform olmayı amaçlıyor. Yeni finans ve bankacılık ürünlerinin sunduğu fırsatları, yenilikçi ödeme çözümlerini, dijital para birimlerini, bankaların fintech ile birlikte yaşama ve iş birliği olanaklarının ele alınacağı zirve, aynı zamanda bu tür teknolojilerin hızla yayılmasıyla orta çıkan güvenlik sorunlarını da masaya yatıracak. Yeni hizmet ve ürünler için yasal çerçevenin oluşturulmasında en iyi uygulamalar da FINTEX Summit’te paylaşılacak.

Global danışmanlık şirketi Simon-Kucher & Partners’ın iki üst düzey yöneticisi de bölgenin en önemli finans zirvesinde yer alacak. Simon-Kucher & Partners Global Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Ofisi Yönetici Ortağı Mert Terzioğlu ve Simon-Kucher & Partners Finansal Servisler Global Lideri Dr. Benjamin Wellstein, “Azerbaycan’da Dijital Bankacılık” ve “Bankacılıkta Ticari Mükemmellik ve Fiyatlandırma” başlıklı iki oturumda deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.

“Gelecek vizyonumuzu ekosistemle buluşturacağız”

Finans sektörünün büyük bir dönüşümden geçtiği bu dönemde ekosistemin tüm paydaşlarının bir araya geleceği bu uluslararası etkinliğin sektörün yarınını okumak açısından çok önemli olduğunu belirten Simon-Kucher & Partners Global Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Ofisi Yönetici Ortağı Mert Terzioğlu, “Biz de bu önemli etkinlikle kendi vizyonumuzu ve gelecek projeksiyonlarımızı tüm ekosistemle buluşturacağız. Azerbaycan’da Dijital Bankacılık oturumunda Simon-Kucher & Partners’ın global neobanking çalışmasından öğrenilen dersler, küresel istatikler ve trendleri paylaşacağız, Azerbaycan piyasasına yönelik fırsatları anlatacağız. Bankacılıkta Ticari Mükemmellik ve Fiyatlandırma başlıklı oturumda da bankacılıkta kâr artışı elde etmek için gereken kaldıraçları analiz edeceğiz” diyor.

Video: Profesyoneller için | Logitech MX Master 3 fare incelemesi

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.