Sporcum.com büyümesini sürdürüyor

Türkiye’nin spor ve günlük yaşam alanındaki ilk dikey e-ticaret sitelerinden biri olan Sporcum.com, aldığı sağlam yatırımlar, pazarlama ve reklam alanındaki gelişmeler sonucunda emin adımlarla büyüme yolunda ilerliyor. Son zamanlarda fırsat siteleriyle yaptıkları ortak çalışmalar sonucunda üye sayısını ve satışlarını da katlayan Sporcum.com’da yok yok!

Nike, Adidas, Converse, New Balance, Columbia gibi dünyaca ünlü markaların spor aksesuar ve malzemelerinin yeni sezon ürünlerini de bünyesinde barındıran sitede, giyim, ayakkabı, aksesuar kategorilerinin yanı sıra çeşitli spor dallarına ait ürünler özel spor malzemeleri de bulmak mümkün. Ayrıca Manchester United ve Barcelona gibi dünya kulüplerinin yanında ülkemizdeki dört büyüklerin ve Anadolu takımlarının taraftar ürünlerini, orijinal formalarını, spor ayakkabılarını da bir arada bulabileceğiniz nadir adreslerden biri Sporcum.com.

Webrazzi’nin en son paylaştığı verilere göre şu anda aylık 700 binin üzerinde tekil ziyaretçiye ulaşan Sporcum.com’da günlük 300 koli civarında gönderim yapılıyor. Ürün videoları, her ürüne özel teknik detayların yanında ücretsiz kargo ve değişim de Sporcum.com’un önemli artıları arasında yer alıyor.

Hak ettiği değeri görmeye başlayan dikey e-ticaretin 2011′deki başarılı örneklerinden biri olan Sporcum.com, 2012′de de dikey e-ticaretin öneminin artacağına bir işaret…

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir