Teleperformance, İstanbul’u uluslararası merkez yapacak

Türkiye’nin önde gelen dış kaynak CRM ve çağrı merkezi hizmet sağlayıcıları arasında yer alan Teleperformance Türkiye, İstanbul lokasyonunu Avrupa’ya hizmet veren çok dilli bir merkez haline dönüştürmeyi hedefliyor.

İstanbul, Uşak ve Trabzon’da bulunan 3 merkezinde görev alan 2000’in üzerinde çalışanıyla müşterilerine hizmet sunan şirket, ana dil seviyesinde Almanca ve İngilizce konuşan 250 çalışan istihdam ediyor.

Yakın dönemde Teleperformance Türkiye, bu sayıyı 500’e çıkartmayı planlıyor. Şirketin orta vadeli hedefi ise 1.000 kişilik çok dilli hizmet verebilen bir kadro ile İstanbul ofisini uluslararası bir üsse dönüştürmek.

Bu doğrultuda iletişim faaliyetlerini artıran ve yeni bir tanıtım filmi hazırlayan Teleperformance Türkiye, uluslararası arenadan yetkin ve yetenekli iş gücüne ulaşmak üzere çalışmalar gerçekleştiriyor.

Çalışanlarına sunduğu eğitim ve kariyer imkanlarıyla da dikkat çeken şirket, yeni tanıtım filmiyle İngilizce, Almanca, Felemenkçe, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve diğer dillerde müşteri temsilcisi olarak görev alabilecek genç profesyonellere ulaşacak.

Teleperformance Türkiye’nin kariyer ve gelişim odaklı, yabancı dil yetkinliğine sahip genç profesyoneller için hazırladığı tanıtım filmini aşağıda izleyebilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir