Türksat’tan bahar kampanyası

Türksat A.Ş., KabloTV Platformu üzerinden verdiği gerçek genişbant internet hizmeti Uydunet ile dijital televizyon yayın hizmeti Teledünya’da 01 Nisan – 01 Haziran 2012 tarihleri arasında geçerli olmak üzere  “Bahar Kampanyası” başlatıyor.

Kampanya kapsamında, 24 aylık abonelik taahhüdü karşılığında Teledünya Temel Paketi ile birlikte seçecekleri bir Uydunet tarifesine abone olan müşterilere “kablosuz modem” hediye edilecek, HD kutu ise indirimli olarak verilecek.

Kampanyaya katılanlar, Kablo TV kurulum ücretinin yanı sıra, Teledünya ve Uydunet aktivasyon ücretlerini ister peşin ister taksitle 12 ayda ödeyebilecekler. Aboneler HD kutuyu piyasa değerinin yarı fiyatına, peşin 105 TL’ye ya da 12 aylık taksitle 120 TL’ye alabilecek.

Kampanya kapsamında, 1, 3, 5 ve 10 Mbps sınırsız internet, 1,5 ve 10 Mbps kullandığın kadar öde ve 10Mbps kotalı internet tarifelerinde abone kayıtları alınacaktır. Uydunet ve Teledünya altyapı olanakları ve stoklarla sınırlı olan “Bahar Kampanyası” hakkında 444 0 126 no’lu çağrı merkezinden veya www.turksatkablo.com.tr adresinden ayrıntılı bilgi alınıp başvuru yapılabilir.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir