Yandex.Elements’e Facebook ve Gmail bildirimleri geldi

Yandex’in hava durumu, görsel favoriler, e-posta, trafik ve çeviri gibi çeşitli servislerine kolay erişim sağlayan, kompakt ve kullanışlı tarayıcı eklentisi Yandex.Elements’e Facebook ve Gmail bildirimleri özelliği eklendi.

Tarayıcının arayüzüne eklenen Facebook ikonu sayesinde, kullanıcılar tek tıkla Facebook araç çubuğunu açarak Facebook’un birçok servisine kolaylıkla erişebilecek. Kullanıcılar ayrıca, Facebook üzerinden alınan her yeni mesaj veya bildirim hakkında görsel olarak da haberdar edilecekler.

Firefox kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak bir diğer kullanışlı özellik de, Yandex.Elements sayesinde Gmail bildirimlerine ve e-posta yazma, okuma gibi fonksiyonlarına da tarayıcılarının arayüzünden ulaşabilecek olmaları. Chrome kullanıcıları için Gmail bildirimleri özelliği Yandex.Elements’in yeni sürümünde henüz bulunmuyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Tom Cruise Rusya'nın Facebook'unda sayfa açtı

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir