Adalet Bakanlığı 3 yıl daha Avealı

Geçtiğimiz yıl İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü ile yenilediği sözleşmeler sonrasında Avea; Adalet Bakanlığı için gerçekleştirdiği görüşmeler sonucunda 3 yıllık yeni bir protokole daha imza attı.

Avea’nın Adalet Bakanlığı ile imzaladığı protokol; Adalet Bakanlığı’nın yanı sıra Anayasa Mahkemesi, Türkiye Adalet Akademisi Başkanlığı, Uyuşmazlık Mahkemesi, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı (YSK), Adli Tıp Kurumu Başkanlığı; Sayıştay, Danıştay ve Yargıtay Başkanlıkları gibi ilgili ve bağlı kurumlar; bunların merkez ve taşra teşkilatlarıyla birlikte çalışanların ailelerini de kapsıyor.

Avea’nın kurum ve şirketlere yönelik bu tür hizmetlerinde “değer” yaratma odağı ile hareket ederek sektöründe fark yarattığını, bunun da ihtiyaçlara özel avantajlı hizmet ve tarifeleri beraberinde getirdiğini dile getiren Avea Kamu Satış Direktörü Şenol Aydın işbirliği ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Geçtiğimiz yıl İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü ile yenilediğimiz sözleşmeler sonrasında, Adalet Bakanlığı ile imzaladığımız 3 yıllık bu yeni protokolle kamudaki kurumsal müşteri portföyümüzü genişletiyoruz. Bunu da kurum ve şirketlerin ihtiyaçlarını en iyi belirleyen, belirlemekle de kalmayarak bu ihtiyaçlara özel en uygun hizmet ve tarifelerini geliştirerek başarıyoruz. Bu noktada sunduğumuz hizmetlerle kamu kurumlarınca tercih edilen operatör olmak bizler için hem hizmet kalitemizi daha yukarı taşımak hem de daha fazla kullanıcıya ulaşmak anlamında farklı bir önem taşıyor.

Avea olarak bu protokol kapsamında hakim, savcı, baş savcı gibi Adalet Bakanlığı’nın üst düzey yöneticileri ile memurlarına ve ailelerine Avealı olmanın ayrıcalığını yaşatacak olmak bizi heyecanlandırıyor. Protokole dahil edilen, Mobil İmza ve Mobil Eğitim gibi kurumsal faydalarla, Avea olarak sunduğumuz katma değerli kurumsal hizmetlerden Adalet Bakanlığı üyeleri de yararlanabilecek. Bu protokolün gerçekleştirmesi için yaptıkları olağanüstü katkılardan dolayı Avea’nın Kamu Satış ile Pazarlama ekiplerindeki tüm arkadaşlarımıza ayrıca teşekkür ediyoruz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir