Limitsiz internet kullanıcılarına TTNET’ten özel indirim

Türkiye’nin en bilinen markalarıyla işbirliği yapan TTNET, limango, Ulusoy, Aras Kargo ve Domino’s Pizza ile Limitsiz Paket sahibi bireysel TTNET müşterilerine indirimler sunuyor.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, müşterilerine sonbaharda birbirinden özel indirimler sunuyor. limango, Ulusoy, Aras Kargo ve Domino’s Pizza markalarıyla yapılan işbirliği, Limitsiz Paket sahibi bireysel TTNET müşterilerine önemli avantajlar sağlıyor.

limango’da 50 TL ve üzerine 10 TL indirim

Limitsiz paket sahibi bireysel TTNET müşterileri, www.limango.com.tr üzerinden yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim fırsatından yararlanıyor.  Kampanyadan yararlanmak için “LIMANGO boşluk TC Kimlik Numarası”nı 6606’ya SMS gönderenler, aldıkları şifreyle alışveriş yapma imkanına sahip oluyor.

Ulusoy’da yüzde 25 indirim

Limitsiz paket sahibi bireysel TTNET müşterileri, www.ulusoy.com.tr  üzerinden alacakları biletlerde yüzde 25 indirim fırsatından yararlanacak. Kampanyadan yararlanmak için “ULUSOY boşluk TC Kimlik Numarası”nı 6606’ya SMS göndererek şifre almak yeterli olacak.

Aras Kargo’da yüzde 15 indirim

Limitsiz paket sahibi bireysel TTNET müşterileri, Aras Kargo’dan alacakları hizmetlerde,  yüzde 15 indirim avantajına sahip olacak. “ARAS boşluk TC Kimlik Numarası”nı 6606’ya SMS göndererek şifre alanlar, kampanyadan yararlanabilecek.

Domino’s Pizza’da menü indirimi

Limitsiz paket sahibi bireysel TTNET müşterileri; www.dominos.com.tr, www.yemeksepeti.com ve 444 33 22 Domino’s Pizza Çağrı Merkezi üzerinden verdikleri siparişlerde,  “Büyük Boy Karışık Pizza/ Sosyal Pizza  + 1 Lt.Coca Cola”dan oluşan menüyü, 31.80 TL yerine 19.90 TL’ye tatma şansına sahip olacak. Kampanyadan yararlanmak için “DOMINOS boşluk TC Kimlik Numarası”nı 6606’ya SMS göndererek şifre almak yeterli olacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir