TTNET, Avea ve Türk Telekom “BİZ” markası altında güçlerini birleştirdi

TTNET, Avea ve Türk Telekom “BİZ” markası altında güçlerini birleştirdi. Markanın ilk kampanyası ise “Cepte Bedava” olarak açıklandı.

Yeni kampanya ile Türk Telekom İş Avantajlı tüm kurumlar ve meslek sahipleri, Cepte Bedava konuşacak. TTNET LİMİTSİZ paketlere geçen tüm kurumlar ve meslek sahipleri, Cepte Bedava İnternet kullanacak.. Detaylı bilgiye 444 3 249 (BIZ) Müşteri Hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom’daki sabit hattını İş Avantaj Her Yöne 600 Dakika ve üstü paketlere geçiren müşterilere Avea’dan ücretsiz olarak 12 ay boyunca menü tarifesinden Avea’lı Şirketlerle Sınırsız ve Her Yöne 300 Dakika sunulacak. Kampanyadan sadece tüzel müşteriler faydalanabilecek.

Kampanyadan İş Avantaj Her Yöne 600/1000/1500/2000/5000, tarifelerinden herhangi birini satın alan ya da bu tarifelere geçiş yapan abonelerimiz faydalanabilecek.

Avea bu kampanyada yeni bir hat sunacak, hattın tarifesi “Kurumsal Tarife” paketinde bulunan konuşma paketlerinden “300 dk” paketi olacak. Paket 1 yıl süreyle ücretsiz olarak sunulacak olup, süre sonunda Avea paketin mevcut tarifesinden fatura düzenleyecek.

Müşterinin İş Avantaj Her Yöne 600/1000/1500/2000/5000 tarifeleri dışında bir tarife geçmesi durumunda Avea paketin mevcut tarifesinden fatura düzenleyecek. Kampanya için taahhüt alınmayacak. Hat başına 1 adet paket alınabilecek.

Kampanyanın tanımlandığı hattın devri ve/veya iptali durumunda Avea, müşteriye verilen hatla ilgili mevcuttaki tarifesine göre fatura tahakkuk edecek.

Müşterilerin bu kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom, TTNET ve Avea satış noktalarına başvurmaları yeterli olacak.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Mobil internet kullanıcısı 26 milyona ulaştı

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir