Yellow Medya’ya yeni genel müdür

Lokasyon bazlı pazarlama çözümlerinde Türkiye’nin lider markası olan Yellow Medya’nın Genel Müdürlük görevine Semin Özmoralı getirildi. Daha önce sektörün önde gelen interaktif dijital pazarlama şirketinde ve sosyal medya ajansında aynı anda genel müdürlük görevini üstlenmiş olan Semin Özmoralı, hızla gelişen dijital dünyaya ait bilgi birikimi ve tecrübesi ile Yellow Medya ekibine liderlik yapacak.

Yellow Medya’nın şu anki Genel Müdürü Trevor Nadeau ise görevine Yellow Medya CEO’su olarak devam edecek. Yerel ve uluslararası stratejik işbirliklerinden sorumlu olacak Trevor Nadeau, aynı zamanda Al Wahda-Express Grubu’nun Suudi Arabistan, Filistin ve Mısır şirketlerinde de aktif olarak görev alacak.

Semin Özmoralı’nın Yellow Medya ailesine katılmasından heyecan duyduğunu söyleyen CEO Trevor Nadeau, “Türkiye’de KOBİ’ler ve markalar arasında SoLoMo konseptinin yaygınlaşması için Yellow Medya’nın başına yetenekli bir yerel yöneticinin getirilme zamanı gelmişti” diye konuştu.

Nadeau’nun Türkiye pazarı ve şirket için elde ettiği muazzam başarısını sürdürmeyi ve Yellow Medya’nın yeni dönemdeki büyümesini yönetmeyi sabırsızlıkla beklediğini belirten Semin Özmoralı, “Hız kesmeyen sosyal medya ve mobil erişim döneminde (So)syal, (Lo)kal ve (Mo)bil kombinasyonu olağanüstü bir pazarlama stratejisi olarak öne çıkıyor. Beni en çok cezbeden taraf, Yellow Medya’nın SoLoMo konusunda lider olması. Deneyimli kadrosu ve müşterileriyle beraber devrim yaratacak bu fenomenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Geniş kapsamlı bir firma rehberi sağlayan ve dijital platformlara kayıt hizmeti veren Yellow Medya’nın, Google ve Yandex gibi en çok bilinen arama motorları, dijital haritalar ve Nokia/HERE, TomTom, Appello Wisepilot gibi navigasyon platformlarıyla resmi anlaşmaları bulunuyor.

Yellow Medya, (So)syal, (Lo)kal ve (Mo)bil alanlardaki derin tecrübesi ile marka sahiplerine pazarlama konusunda kapsamlı çözümler sunmanın yanı sıra, markaların tüketicileriyle Facebook, Foursquare, Yelp ve Instagram gibi sosyal paylaşım ağları ve uygulamalarında etkileşime geçmelerini sağlıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir