Kingston Class10 UHS-I SDHC

Kingston Class10 UHS-I SDHC Hafıza Kartı incelemesi

Günümüzde video kameralarda yüksek çözünürlüklü görüntüler kaydetmek için hızlı hafıza kartlarına ihtiyaç duyuyoruz. Bu alanda öne çıkan seçeneklerden biri olan Kingston’ın SD10VG2 model SDHC/SDXC Class 10 UHS-I bellek kartlarına yakından bakıyoruz.

Video kameralarda sorunsuz Full HD video (1080p) çekmek için hızlı kayıt yapabilen bellek kartlarına ihtiyaç duyarız. Bu kategorideki ürünlerden biri olan Kingston firmasının SD10VG2 model bellek kartları bu incelememizin konusu.

Class 10 sınıfında olan Kingston SD10VG2 model SDHC/SDXC Class 10 UHS-I bellek kartları, 16 GB’tan 128 GB’a kadar farklı kapasitelerde temin edilebiliyor. Ben bu ürünlerin 32GB’lık modelini inceleme fırsatı buldum.

Sorunsuz HD video kaydı için ideal

Bu ürün serisi, çekimler arasında düşük tamponlama süresi ile hızlı olmak için tasarlandığı için sinema kalitesinde tam HD video ve 3D video kaydı için ideal bir çözüm sunuyor.

Ultra yüksek hızlı diyebileceğimiz bir performans sunan Kingston’ın bu serisi, saniyede 45MB’a kadar veri okuma hızına ulaşabiliyor.

Kingston Class10 UHS-I SDHC

En zorlu koşullara karşı dayanıklı

Full HD videoların yanı sıra yüksek çözünürlüklü fotoğraflar için güvenli bir saklama alanı olarak geliştirilen Kingston bellek kartları, zorlu ortamlara dayanacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiş.

Kingston SD10VG2 model SDHC/SDXC Class 10 UHS-I bellek kartları, su geçirmez, sıcaklığa, darbelere, titreşime ve X-ışınlarına karşı dayanıklı dayanıklı olarak üretiliyor.

Ömür boyu garantili

Bu ürün serisinin sağladığı güvenlik özellikleri sayesinde en zor koşullarda bile fotoğraf ve videolarınızın zarar görmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Son olarak garanti kapsamından söz etmek isterim. Kingston Class10 UHS-I SDHC Hafıza Kartı ürünleri, ömür boyu garantili olarak satışa sunuluyor. Bu da tüketicinin içinin rahat etmesi için önemli bir güvence.

Yazar: Melih Bayram Dede

TechnoLogic'in Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni. Gazeteciliğe 1993’te başladı. Çeşitli yayınlarda teknoloji editörü olarak görev yaptı, TV programları hazırlayıp sundu. İnsan Yayınları tarafından yayımlanan İnternet adlı bir kitabı var. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından verilen Sürekli Basın Kartı sahibi. Türkiye’de teknoloji medyasının en büyük sivil toplum örgütü olan Bilişim Medyası Derneği üyesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir